Fundacja Team 111

O nas

Poznaj nas bliżej!

Główną misją naszej Fundacji jest kompleksowe wsparcie rozwoju zdolnych, młodych, polskich badmintonistów. Pracując wiele lat w sporcie, mamy świadomość, iż są pewne cechy i umiejętności, nad którymi warto pracować już od najmłodszych lat. Obserwując zmagania współczesnego, profesjonalnego sportu, wiemy, że należy zadbać o wszystkie aspekty sportowe i okołosportowe.

 
Podopiecznych

56

Miejsc na podium

258

Celów do realizacji

999

Nasze doświadczenia i wiedza skłaniają do refleksji, iż tylko kompleksowe, świadome działania pozwalają w pełni rozwinąć drzemiący potencjał. Naszą misją jest zmaksymalizowanie rozwoju sportowego powierzonych nam zawodników, tworząc nowoczesny system szkoleniowy. Wierzymy, że efektem całego przedsięwzięcia będą sukcesy polskich badmintonistów na największych arenach sportowych świata.

Zapraszamy - poznajcie nas bliżej!

Zarząd

Poznaj nasz Zarząd.

więcej >

Statut

Zapoznaj się ze statutem.

więcej >

Współpracujący

Zobacz, z kim pracujemy.

więcej >

Wspierający

Dlaczego nam pomagają.

więcej >

Współpracują z nami:

Dlaczego wspieram Team 111?

 

Weronika Nowakowska

Bo rozwój sportowy dzieci i młodzieży to coś więcej niż tylko realizacja ambicji - to wszechstronne kształtowanie sfery fizycznej i psycjicznej młodego człowieka.

 

Szymon Kostka

Polski Związek Badmintona kładzie ogromny nacisk na tworzenie optymalnych warunków dla najzdolniejszych zawodników, ale niestety środki pozyskane z Ministerstwa Sportu i Powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego pozwalają zabezpieczyć tylko podstawowe elementy szkoleniowe takie jak: obiekty sportowe niezbędne do treningu, częściowe wsparcie sprzętowe (lotki), wsparcie w finansowaniu trenerów, opieka fizjoterapeutyczna.

To tylko fundament wielu potrzeb. Dlatego zdecydowaliśmy się powołać do życia Fundację Team 111. Wierzymy, że poprzez zaangażowanie wielu osób, firm i instytucji uda nam się pomóc i wesprzeć rozwój naszych dzieci i młodzieży, tak, abyśmy w przyszłości wszyscy mogli cieszyć się ich sukcesami i z dumą śledzić ich zwycięstwa w zawodach międzynarodowych.

Zarząd

zarząd

Mariusz Kaletka - Prezes Zarządu

prywatnie:
mąż, ojciec trójki dzieci (Natalia, Dominik oraz Wiktoria)

zawodowo:
absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie, oraz Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach wydział Nauk o rodzinie i mediacji sądowej, od 18-tego roku życia prowadzi własną działalność gospodarczą z zakresu szkoleń, doradztwa biznesowego, zasiada lub zasiadał w Radach Nadzorczych i Zarządach wielu Spółek: Sepera Sp. z o.o., Flymore Sp. z o.o., Browar Jastrzębie S.A., Veturos Sp. z o.o., GGDAB Ltd., GGDab Polska itd.

społecznie:
współzałożyciel Stowarzyszenia Rozwoju Rodziny „Familiaris Consortio” oraz współtwórca i jeden z Leaderów projektu www.niezlomny24.pl, Fundator Fundacji „Usłyszeć Słowo” oraz Fundacji „Team 111”.

co lubi:
ludzi... oraz pierogi z jagodami polane śmietanką…

fundacje team 111

Fundacja Team 111
ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń

Tel.: 505 131 999
E-mail: mariusz.kaletka@team111.org.pl

Nr konta: 34 1020 2384 0000 9302 0658 2649
KRS: 0000900805